Sužinokite, kokios pasaulio šalys jums palankios

Pradėję naudoti asmeninį feng shui būdą, iš pradžių savo gyvenamosiose patalpose nustatykite keturias jums palankiausias pasaulio šalis. Tai bus vadinamieji laimingi kampeliai jūsų darbo kabinete ar namie. Sėdėdami, ilsėdamiesi ar dirbdami bent vienoje iš tų keturių specifinių vietų, jūs išvengsite nesėkmių. Laimingų vietų nustatymo formulė sudaro Feng shui kompaso mokyklos sudėtinę dalį.

Jūsų KUA skaičius

Palankios pasaulio šalys

Palankios pasaulio šalys

Norėdami nustatyti jums palankias pasaulio šalis, sužinokite savo KUA skaičių. Gimę tarp sausio 1 d. ir vasario 20 d., turėtų pasižiūrėti, kada jiems gimstant buvo Mėnulio naujieji metai (žiūrėkite Metų pradžia pagal mėnulio kalendorių). Gimusiems prieš Mėnulio naujuosius metus, reikėtų iš gimimo metų atimti vienetą. Pavyzdžiui, jei gimėte 1964 m. vasario 7 d., tai jūsų gimimo metai turėtų būti 1963-ieji, nes tada Mėnulio naujieji metai buvo vasario 13 d.

Nustatę gimimo metus pagal Mėnulio kalendorių, sužinokite savo KUA skaičių tokiu paprastu būdu. Sudėkite du paskutinius savo gimimo metų skaičius. Sudėties veiksmą kartokite tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, gimę 1968 metais, prie 6 pridės 8 ir gaus 14. Paskui prie 1 pridės 4 ir gaus 5. Vyrui, panorusiam sužinoti savo KUA skaičių, dar reikės iš 10 atimti 5 (10 – 5 = 5). Vadinasi, jo KUA skaičius — 5. Moteris prie gauto skaičiaus pridės 5 (5 + 5 = 10), paskui prie 1 pridės 0 ir gaus 1 (1 + 0 = 1). Tai ir bus jos KUA skaičius. Vadinasi, 1968 metais gimusios moters KUA skaičius bus 1, o tais pačiais metais gimusio vyro – 5.

Nustatę savąjį KUA skaičių, pagal žemiau pateiktą lentelę išsiaiškinkite palankiausias pasaulio šalis ir sužinokite, koks žmogus jūs esate – RYTŲ ar VAKARŲ.

Paslankios pasaulio šalys bei vietos
Jūsų KUA skaičius Palankios pasaulio šalys bei vietos sėkmės mažėjimo tvarka Rytų ar vakarų žmogus esate?
1 Pietryčiai, rytai, pietūs, šiaurė Rytų
2 Šiaurės rytai, vakarai, šiaurės vakarai, pietvakariai Vakarų
3 Pietūs, šiaurė, pietryčiai, rytai Rytų
4 Šiaurė, pietūs, rytai, pietryčiai Rytų
5 Vyrams: šiaurės rytai, vakarai, šiaurės vakarai, pietvakaraiai
Moterims: pietvakariai, šiaurės vakarai, vakarai, šiaurės rytai
Vakarų
6 Vakarai, šiaurės rytai, pietvakariai, šiaurės vakarai Vakarų
7 Šiaurės vakarai, pietvakariai, šiaurės rytai, vakarai Vakarų
8 Pietvakariai, šiaurės vakarai, vakarai, šiaurės rytai Vakarų
9 Rytai, pietryčiai, šiaurė, pietūs Rytų

Atminkite, kad vakarų grupės žmonėms yra palankios tos pasaulio šalys, kurios nepalankios rytų grupės žmonėms, ir atvirkščiai.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *