Miegamojo feng shui

Pastatykite savo lovą taip, kad miegant jūsų galva būtų nukreipta j vieną iš jums palankių krypčių. Tik stenkitės, kad kojos nebūtų nukreiptos tiesiai į duris. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į tai, kad jūsų neveiktų kiti blogo feng shui elementai.

Jei yra galimybė pasirinkti miegamąjį, rinkitės tą, kuris yra jums palankiausioje vietoje. Jis turėtų būti toje namo pusėje, kuri atitinka jūsų geriausią kryptį, t.y. jūsų sheng chi kryptį (skaitykite Raskite savo laimingas kryptis).

Miegamojo feng shui

Miegamojo feng shui

Negalėdami įsirengti miegamojo, kuris atitiktų sheng chi kryptį, išsirinkite miegamąjį toje namo dalyje, kuri atitiktų kurią nors kitą iš jums palankių krypčių. Net jei ir to nepavyks padaryti, vis tiek nenusiminkite. Juk negali viskas iškart pasisekti.

Tačiau vieną dalyką jūs privalote padaryti. Pastatykite savo lovą taip, kad jūsų galva būtų nukreipta į kurią nors vieną iš jums palankių krypčių. Svarbu, kad miegant jus aplankytų gera energija, einanti iš jūsų sheng chi krypties. Tai puikus būdas naudotis geruoju feng shui. O jei miegodami tikrai negalite pasirinkti sheng chi krypties, rinkitės kurią nors kitą iš jums palankių krypčių.

Turėdami galimybę, visada rinkitės tai, kas vadinama sheng chi miegamuoju. Tuomet jūsų darbas ar verslas bus sėkmingas. Jūs turite įsirengti miegamąjį šiaurinėje namo pusėje, jei jūsų sheng chi kryptis yra šiaurė. Nesant galimybės tai padaryti, stenkitės miegoti taip, kad jūsų galva būtų nukreipta į šiaurę arba bent jau į vieną iš trijų kitų jums palankių krypčių. Pasirinkti miegojimo kryptį yra lengva, nes pakanka pasukti lovą taip, kad jūsų galva būtų nukreipta norima kryptimi.

Lovos kryptis

Statydami savo lovą, stenkitės:

  • kad ji neatsidurtų tiesiai po lubų sija;
  • kad į jus nebūtų nukreiptas atsikišęs kampas;
  • kad jūsų kojos nebūtų nukreiptos tiesiai j duris;
  • kad jūsų galva ar kojų pirštai nebūtų nukreipti į tualetą;
  • kad jūsų lovos galvūgalis nebūtų tiesiai po langu.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *