Kokia energija tvyro jūsų patalpose

Kaip žinoti, ar jus lydi blogas feng shui? Kadangi toks klausimas dažnai kyla, patartina stengtis suvokti, kas jus supa. Reaguokite į visas negeroves, ypač jei jos dažnos ir susijusios su nesėkmėmis. Ne veltui Šekspyras sakė, kad žmogų puola ne viena ar dvi bėdos, o visas jų pulkas. Jis greičiausiai ir apibūdino blogo feng shui poveikį. Taip atsitinka todėl, kad blogo feng shui pasekmės sutinkamos kasdien.

Tokia kambaryje esančios energijos tėkmė yra gera. Energija srūva aplenkdama baldus ir išeidama pro kitas duris.

Tokia kambaryje esančios energijos tėkmė yra gera. Energija srūva aplenkdama baldus ir išeidama pro kitas duris.

Apie nesubalansuotos energijos poveikį, kartais vadinamą mirties alsavimu, galima kalbėti tada, jei nuolat viskas vyksta ne taip, kaip reikia. Jūsų aplinka ir joje esančios fizinės konstrukcijos sMeidžia įvairiausių rūšių energiją. Ta energija gali būti ir šiurkšti, ir subtili, ir geranoriška, ir klastinga. Kitaip sakant, ji gali atnešti ir laimę, ir nelaimę. Todėl reikėtų „prisijaukinti“ jūsų aplinkoje tvyrančią energiją. Nesistenkite, kad feng shui taptų manija, bet tikrai nesigailėsite, jei išmoksite pajusti, kaip energija veikia tas patalpas, kuriose gyvenate. Apsigyvenę naujame bute ar pradėję dirbti naujame kabinete, taip pat keičiantis metams ar dešimtmečiams, pavyzdžiui, per Mėnulio naujuosius metus, iškart „patikrinkite“ savo asmeninės erdvės feng shui.

Energijos srautas

Tokia energijos tėkmė yra netinkama. Čia energija įsiveržia pro vienas ir išeina pro kitas duris.

Tokia energijos tėkmė yra netinkama. Čia energija įsiveržia pro vienas ir išeina pro kitas duris.

Savo namuose stebėkite erdvės ir laiko pasikeitimus. Feng shui dažnai lemia erdvės ir laiko energijos pokyčiai. Tad vaikščiodami po savo namus stebėkite energijos srautą. Ramiai vingiuojančios energijos tėkmė jums daug palankesnė nei jos judėjimas tiesiai ir greitai. Energijos srautui kliudo patalpose esantys kampai bei nišos. Tada jos poveikis dažniausiai būna neigiamas, o jūsų gyvenimas nesklandus. Kliūtys sutrikdo kelią į tikslą. Panašiai atsitinka ir tada, kai energijos srautas sustoja. Jauskite, kaip jums elgtis patalpose, kuriose vienaip ar kitaip išdėstėte baldus, kuriose vienaip ar kitaip suprojektuoti kambariai.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *