Keturi feng shui stulpai

Keturi feng shui stulpai

Keturi feng shui stulpai

Keturi likimo, lemties stulpai — gimimo metai, mėnuo, diena ir valanda – padeda kinams spėti ateitį. Remdamiesi gauta informacija, kinų ateities spėjikai nustato tai, kas vadinama Aštuoniais charakteriais. Juos sudaro feng shui elementai: medis, vanduo, žemė, ugnis ir metalas su yin ir yang aspektais. Kiekvienas iš keturių stulpų atitinka du elementus, kuriems suteikti „dangiško kamieno“ ir „žemiškosios šakos“ pavadinimai. Feng shui metodas, remdamasis keturiais stulpais, nustato kiekvieno žmogaus aštuonis elementus, iš kurių išskiria tuos, kurių, atrodo, „trūksta“ gimimo schemoje. Manoma, kad trūkstamais elementais papildant žmogaus asmeninę erdvę stiprinamas jo feng shui.

Nustatyti žmogaus keturis stulpus ir apskaičiuoti aštuonis ženklus labai sudėtinga.

Norint gauti tikslius rezultatus, reikia didelės patirties. Honkongo būrėjai, spėjantys šiuo metodu ateitį, skaičiuodami naudojasi kompiuteriais ir specialiomis programomis. Kadangi galimų derinių yra labai daug, tai pasirinkę šias priemones jie tikisi išvengti klaidų.

Patartina atkreipti dėmesį į visus elementus, esančius jūsų erdvėje. Siekite, kad visi penki namo elementai būtų suderinti tarpusavyje, kad kuris nors vienas iš jų nedominuotų. Dėl tos pačios priežasties gerai subalansuokite yin ir yang. Visais šiais patarimais norima įgyvendinti du feng shui praktikos pagrindinius dalykus.


Penki elementai

Penki elementai

Penki elementai

Suvokę penkių elementų ciklą, pamatysite, kaip tie elementai arba veikia vienas kitą, arba ardo vienas kitą. Pavyzdžiui, kaip metalas sukuria vandenį.

Šie penki elementai – medis, ugnis, vanduo, žemė ir metalas – veikia vienas kitą pagal jų kūrimo ar griovimo (ardymo) ciklus. Kūrimo cikle dominuoja medis, kuris kuria ugnį, ši žemę, žemė metalą, metalas vandenį, vanduo vėl medį ir taip be galo. Griovimo (ardymo) ciklas apibūdina medį, kuris ardo žemę, žemė vandenį, vanduo naikina ugnį, ugnis ardo metalą, metalas medį ir taip be galo.

Toks elementų derinys, kai vienas elementas kuria kitą, yra darnus. To galima pasiekti ir nesiremiant penkių stulpų skaičiavimais. Pakanka pasinaudoti kompasu savo palankioms kryptims nustatyti (žr. 2 patarimą). Rytai ir pietryčiai atitinka medį, pietūs atitinka ugnį, šiaurė atitinka vandenį, vakarai ir šiaurės vakarai atitinka metalą, o pietvakariai ir šiaurės rytai – žemę.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *