Geras valgymo feng shui atneša laimę

Valgymo feng shui

Valgymo feng shui

Nuostabu, jei jūsų valgomajame ant sienos kabo didelis veidrodis. Jis sukuria gerą valgymo feng shui, simboliškai padvigubina ant stalo esantį maistą. Pakabinę veidrodį ant šiaurinės sienos, suteiksite savo šeimai daugiau saugumo, garantuosite jai nuolatinę gerovę. Žinoma, šeima dėl to nesusikraus turtų, tačiau maisto niekada nestokos.

Įsidėmėkite, kad, pastatę veidrodį šalia viryklės, sukursite pavojingą feng shui. Galite neišvengti fizinio pavojaus — susilaužyti ranką ar koją. Valgomajame pakabinti veidrodžiai didins jūsų laimę, o virtuvėje, priešingai, sukels pavojų jūsų gyvybei.

Valgymo feng shui galima sustiprinti pakabinant valgomajame paveikslą, kuriame nupiešti puikūs prinokę vaisiai. Patartina padėti ant valgomojo stalo dubenį su vaisiais. Tai byloja apie maisto gausą namuose. Taip pat pasirūpinkite, kad šaldytuve niekada netrūktų svarbiausių maisto produktų.

Padėję ant valgomojo stalo dubenis su vaisiais, parodote, kad namuose visada yra maisto. Kitoje stalo pusėje pakabintas veidrodis saugos namus nuo maisto stokos.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *