Feng Shui: kaip pasirinkti savo darbo vietą

Feng Shui ir darbo vieta

Feng Shui ir darbo vieta

Jei norite, kad jūsų darbo vietą lydėtų geras feng shui, rikitės ją labai atsakingai. Žinoma, ne visi gali pasirinkti kabinetą, nes tai priklauso nuo žmogaus socialinės padėties, jo užimamų pareigų. Bet kokiu atveju, pasistenkite padaryti viską, kas tik įmanoma, kad, rinkdamiesi savąją darbo vietą, nenusižengtumėte toliau pateiktiems feng shui nurodymams.

Venkite sėdėti tiesiai priešais kvadratinę koloną. Jos aštrūs kampai pakenks jūsų darbo nuotaikai. Sunku bus tikėtis sėkmės, dažnai sirgsite. Geriausia būtų, jei galėtumėte persikelti į kitą vietą. Jei to neįmanoma padaryti, pasistenkite, kad blogą energiją sugertų augalai arba veidrodžiai. Apsupkite tą koloną jais iš visų keturių pusių. Tai reikš jos „išnykimą“.

Nurodymai

  • Visada stenkitės, kad jūsų kabinetas ir rašomasis stalas būtų tolimajame kampe, įstrižai nuo įėjimo durų. Feng shui bus geresnis, jei jūs įsikursite kuo giliau pastate arba kabinete.
  • Stenkitės, kad jūsų kabinetas ar rašomasis stalas niekada neatsidurtų tiesaus koridoriaus arba tako gale.
  • Nesėdėkite kabinete ar prie rašomojo stalo, kuris stovi tiesiai priešais įėjimo duris.
  • Nesėdėkite kabinete arba prie rašomojo stalo, kuris stovi tiesiai priešais tualeto duris arba laiptus, nes tada gana stipriai sumažės jūsų galimybės pasiekti karjerą.
  • Nesėdėkite kabinete arba prie rašomojo stalo, jei tiesiai virš jūsų galvo yra atsikišusi lubų sija, nes jus kamuos nuolatinė įtapa ir galvos skausmai.
  • Nesėdėkite nugara į duris, nesvarbu, ar tai būtų durys, pro kurias patenkama į jūsų kabinetą, ar į pagrindines biuro patalpas.
  • Niekada nesėdėkite prie rašomojo stalo arba tokioje vietoje, kur tiesiai į jus nukreiptas koks nors atsikišęs kampas. Pasislinkite į šalį nuo tos ugnies linijos, kokiu nors augalu paslėpkite ją.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *