Atmuškite į jūsų namus nukreiptą neigiamą energiją

Name nebus gerojo feng shui, jei į jo pagrindines duris nukreipta slaptų „nuodingų strėlių“ pražūtinga energija. Net jei jūs ir gerinsite kryptis bei orientacijas, spalvas ir kitus dalykus, tačiau vienintelė mirtina „nuodinga strėlė“ (bet koks smailus, aštrus, tiesus ir priešiškas daiktas) gali paversti niekais visus rūpestingai kurtus feng shui elementus. Todėl labai svarbu, kad feng shui specialistas nustatytų, kas jūsų namo viduje ir lauke gali atlikti tokios „nuodingos strėlės“ vaidmenį.

Lauke tvyrančios „nuodingos strėlės“ paprastai yra pavojingesnės ir su jomis nelengva susidoroti. Sunku ką nors padaryti, jei tiesiai į jūsų pagrindines duris atsiremia kelias iš kaimynų namo. Geriausia tolau atveju būtų pakeisti durų kryptį. Jeigu to neįmanoma padaryti, tas duris užrakinkite ir vaikščiokite pro kitas. Galima išsisukti pakabinant aštuonbriaunį Pa Kua veidrodį arba penkių strypų vėjo varpelius, tačiau efektyviausia būtų pakeisti pagrindinių durų vietą.

Pa Kua

Pa Kua veidrodis

Pa Kua veidrodis

Aštuonbriaunis Pa Kua simbolis, pakabintas virš pagrindinių durų, padeda sunaikinti blogąjį feng shui. Pa Kua dar vadinamas yin Pa Kua, o jo galią lemia prie kiekvienos iš aštuonių briaunų išdėstytos trigramos (trijų brūkšnelių simboliai). Ypatingas yin išdėstymas dažnai vadinamas Ankstyvuoju dangiškuoju išdėstymu. Ir įgaubtas, ir išgaubtas Pa veidrodis daro tą pačią įtaką. Pa Kua kabinkite iš lauko pusės ir niekada nelaikykite jo savo namuose ar įstaigoje. Jis gali sukelti sumaištį ir sunaikinti jūsų patalpos gerąjį feng shui. Todėl Pa Kua veidrodis visada kabinamas tik iš lauko pusės.

Pa Kua yra labai galingas, todėl juo naudotis reikia labai atsargiai. Nenukreipkite jo kaimynų link. Jei tai įmanoma, visur, kur galite, naudokite kitas priemones.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *